Erasmus+ Projekt "Chocolatte - Children of Collaborative Language Teaching", 2019. - 2021.

KA2 - Suradnja za inovacije i razmjena dobre prakse (aktivnosti učenja, poučavanja i usavršavanja, te kratkoročna zajednička događanja za osposobljavanje osoblja, KA229 – Školska partnerstva

Ciljevi:
  • Razmjena dobre prakse iz područja učenja stranih jezika
  • Poticanje višejezičnosti  u odgojno-obrazovnim ustanovama
  • Usavršavanje kompetencija i znanja svih sudionika projekta
  • Podizanje razine kvalitete ranog odgoja i obrazovanja
  • Razumijevanje i prihvaćanje različitosti, multikulturalnosti, tolerancije i svijesti o europskom građanstvu
Erasmus+ Chocolatte tim DV Iskrica
Stručni tim: Renata Grdić (ravnateljica), Željka Horvatić (pedagoginja)
Odgojiteljice voditeljice Programa ranog učenja engleskog jezika: Marina Kubinčan Gruičić (odgojiteljica – mentorica, koordinatorica), Dijana Mamula (odgojiteljica), Helena Topolovec (odgojiteljica), Sanja Chambers (odgojiteljica)
Odgojiteljice voditeljice Programa ranog učenja njemačkog jezika: Jasminka Španjol (odgojiteljica - savjetnica), Kristina Petrač (odgojiteljica)

Transnacionalni projektni sastanak: 25. - 28.11.2019., Kusadasi, Turska